Web Sitesi Telif Hakkı Bildirimi

Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti Web sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti 'ye aittir. Bu web sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetler, Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti tarafından önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir. Kullanıcılar bilgi ve malzemeleri, sadece bilgi edinme amacıyla kullanabilir. Bilgiler, Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti'nin yazılı izni olmaksızın kısmen ya da tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değıştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, ticari bir amaçla kullanılamaz. Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti Web sitesinde yer alan bilgi ve malzemeden aşağıdaki şartlarla, kaynak göstererek alıntı yapılabilir:

1.Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti Web sitesinde yer alan bilgi ve malzemeler, tamamen kişisel, ticari olmayan ve bilgi verme amacıyla kullanılabilir.

2.Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti Web sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemeler, Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti 'ye yazılı başvuru yapılarak, yazılı olumlu yanıt alınmadan değiştirilemez.

3.Telif Hakkı ve izni alındığında, alıntı yapılan tüm bilgilerin ve malzemeler aşağıdaki ibare yer almak zorundadır.

"Copyright © 1976 - 2011 Tüm Hakları Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti 'ye aittir"

Sorumluluk

Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti web sitesinin yayınlanması, sadece tanıtım ve bilgilendirme amacı ile sınırlı olup, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Site özenle hazırlanılmış olmasına rağmen, site ziyaretçileri; sitedeki bilgilerin, konuyla ilgili profesyonel danısmanlığın yerini almayacağı gibi; bundan yararlanmak isteyenler için, hiçbir şekilde öngörülen fikir ve belgerin sorumlluğu Liste/ler’de yer almadıkça, bir hak veya Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti bakımından bir taahhüt bahsetmez.

Bu nedenle, Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti web sitesinde yer alan bilgileri herhangi bir şekil ve surette kullanmadan önce, konuyla ilgili doğrudan şirketimizle veya profesyonel danışmanınızla görüşmenizi tavsiye ederiz.

Maris Global Co.,Ltd web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmekle birlikte, Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zimni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. İnsan hataları, teknik veya diğer hususlar nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya güncellik yitirmesinin söz konusu olabileceğinden, Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti sistemde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığını beyan eder.

Kullanıcının, Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanarak yaptığı işlemler veya siteye ulaşamaması sonucu doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, Kullanıcı, Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti 'in (ve duruma göre ayrıca Maris Global Co.,Ltd bu kayıp veya hasar için hiçbir nam altında borç veya sorumluluğunun doğmayacağını peşinen ve dönülemez şekilde kabul ve beyan eder.

"Copyright © 1976 - 2011 Tüm Hakları Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti 'ye aittir"