Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti. Web Sitesi Telif Hakkı Bildirimi (1976 - 2011)

Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz.

© Copyright 1976 - 2011 Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti'ye aittir. Bu web sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetler önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları, sadece bilgi edinme amacıyla kullanabilir. Bilgiler, Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti''nin yazılı izni olmaksızın kısmen ya da tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, ticari bir amaçla kullanılamazlar. Aşağıdaki şartlar gözden geçirilmek kaydıyla, kaynak göstererek alıntı yapılabilir,:

1. Yukarıda bahsi geçen dokümanlar tamamen kişisel, ticari olmayan ve bilgi verme amacıyla kullanılabilir.

2. Yukarıda bahsi geçen dokümanlar, Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti'ya yazılı başvuru yapılmadan ve başvurunun olumlu yanıtı alınmadan değiştirilemez.

3. Telif Hakkı ve izni alındığında, tüm dokümanlarda aşağıdaki ibare yer almak zorundadır:

"Copyright © 1976 - 2011 Tüm Hakları Ege Görüş Yeminli Mali Müşavirlik Ltd Şti. 'ye aittir"